طراحی و اجرای انواع تندیس

سفارش طراحی و ساخت تندیس اختصاصی برای جشنواره ها، نمایشگاه ها و همایش ها، بر اساس کیفیت مورد درخواست و با استفاده از متریال های متنوعی نظیر پلکسی گلاس ، مولتی استایل ،فیبر MDF ، چوب ، ورق فلز ، سنگ و یا ترکیبی از همه این ها و البته با قابلیت چاپ رنگی و حکاکی امکان پذیر است.

به طور طبیعی ، هزینه طراحی و اجرا بر اساس در خواست شما می تواند بسیار متنوع باشد. تندیس ها از نمونه های بسیار ارزان تا نسبتاً نفیس قابل طراحی هستند. بهترین مسیر برای رسیدن به ایده نهایی این است که شرایط مورد انتظار خود را با ما در میان بگذارید و یک نمونه از تندیس مناسب خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه تحویل بگیرید.

 


 

ترکیب مناسبی از چوب، پلکسی گلاس، مولتی استایل، سنگ ، فلز و نظایر این ها، ما را به طراحی یک تندیس ترکیبی خواهد رساند. تندیس های ترکیبی نسبت به هر کدام از  انواع تندیس پلکسی، چوبی و سنگی، پیچیدگی بیشتری دارند.
همچنین در تندیس های ترکیبی می توان از ورق های فلزی با قابلیت چاپ مستقیم تمام رنگی استفاده کرد. یک پلاک فلزی رنگی ، جلوه خاصی به تندیس طراحی شده خواهد بخشید.

ورق چوب MDF ، از دیگر متریال هایی است که هم امکان برش آن در طرح های خاص وجود دارد و هم می توان بر روی آن با ظرافت حکاکی کرد.یک تندیس چوبی می تواند پایه ای چوبی و یا حتی از جنس پلکسی گلاس داشته باشد.
بر روی تندیس چوبی ، علاوه بر حکاکی لیزری، از روش چاپ رنگی مستقیم هم می توان استفاده کرد. همچنین می توان تندیسی طراحی کرد که در اجرای آن از هر دو این روش ها در کنار هم استفاده شود.

با توجه به قابلیت چاپ رنگی مسنقیم متن ، عکس و تصاویر گرافیکی بر روی سنگ و ترکیب آن با پایه و بدنه ای از جنس پلکسی و یا چوب، می توان یک تندیس بسیار نفیس سنگی طراحی کرد.
به دلیل دشواری های برش سنگ در طرح های خاص، به ویژه برای تعداد سفارش های محدود، این نوع تندیس نسبت به تندیس پلکسی گلاس از انعطاف طراحی کمتری برخوردار است اما به وضوح فاخرتر و با ارزش تر است.

پلکسی گلاس، در رنگ ها و ضخامت های متنوع و در انواع مات و شفاف، بیشترین کاربرد را در ساخت انواع تندیس دارد. بیشتر تندیس های مرسوم در همایش ها و جشنواره ها در ساختار خود از پلکسی ها سود برده اند.
قابلیت حکاکی لیزری بر روی این متریال و نیز امکان برش آن توسط لیزر، انعطاف پزیری فوق العاده ای به فرآیند طراحی تندیس می بخشد و باعث می شود بسیاری از محدودیت ها برای اجرای طرح های پیچیده و ظریف از میان برداشته شوند.

ساعت فعالیت

شنبه تا چهارشنبه: ساعت 9 الی 19


پنجشنبه: ساعت 9 الی 13

Demo

نشانی دفتر

میدان بهارستان خیابان جمهوری خیابان ظهیرالاسلام مجتمع تجاری شقایق طبقه پنجم، جنب آسانسور نفر‌بر واحد 513

33115396 و 33115390 و 33947731