چاپ رنگی روی اجسام

منظور از چاپ روی اجسام سخت، اجرای مستقیم چاپ دیجیتال تمام رنگی ، مشابه آنچه روی کاغذ عکس انجام می شود، بر روی اجسام ضخیم و سخت مثل سنگ و چوب است. بدین ترتیب همانطور که می توانید تصویر دلخواه خود را روی کاغذ عکس چاپ کنید، خواهید توانست آن را به طور مستقیم روی سنگ یا چوب و بسیاری از اجسام دیگر نیز چاپ کنید.

محصولات زیبای متنوعی به این روش قابل طراحی هستند. برای آشنایی بیشتر با این تکنیک می توانید از گالری تصاویر چاپ روی اجسام دیدن کنید. فضای قابل چاپ 30x40cm  است  و حداکثر ارتفاع اجسام می تواند تا 16cm باشد.

چاپ سنگ

چاپ روی سنگ هایی با سطح ناصاف و متخلخل اما نسبتاً روشن (تا اختلاف سطح 5mm) به طور مستقیم امکان پذیر است. چاپ عکس روی سنگ یکپارچه و یا بر روی چند قطعه سنگ به صورت پازلی انجام می شود و نتیجه می تواند یک تابلو بسیار نفیس و زیبا باشد. برای چاپ چهره روی سنگ بهتر است از تصاویر کلوزآپ استفاده شود تا پستی و بلندی های موجود روی سطح، جزئیات صورت را مخدوش نکند.
این روش در چاپ متن و طرح های گرافیکی بر روی سنگ نیز کاربرد دارد و در طراحی و  اجرای انواع  لوح تقدیرهای سنگی استفاده می شود.

چاپ کریستال

برخی مدل های محدود از کریستال های شکل دار موجود است که امکان چاپ رنگی عکس یا تصاویر گرافیکی به روش UV بر روی آن ها وجود دارد. همچنین بر روی کریستال ها می توان با استفاده از قابلیت های حک لیزری، متن و طرح های گرافیکی را حکاکی کرد. تصویر چاپ شده بر روی کریستال شفاف است و به همین دلیل از تصویر اصلی کمی کمرنگ تر به نظر می رسد. بهتر است تصویر انتخاب شده برای چاپ روی کریستال با کیفیت باشد.
مدل های مختلف کریستال را می توانید با مراجعه به صفحه سایر محصولات مشاهده فرمائید.

چاپ شمع

در کنار شمع های متداول که به این منظور در بازار وجود دارند، شما می توانید شمع های اختصاصی نیز داشته باشید.یعنی شمعی که روی آن عکس دلخواه خودتان را چاپ کرده باشید. چاپ عکس روی شمع، نوشتن روی شمع و همینطور چاپ طرح های گرافیکی روی شمع به صورت تمام رنگی امکان پذیر است.چاپ روی شمع های استوانه به صورت دور تا دور و بر روی شمع های مکعبی بر روی دو وجه انجام می شود.
با مراجعه به صفحه شمع تزئینی ، می توانید نمونه هایی از این محصول را مشاهده کنید.

چاپ گل

می توان روی گل مصنوعی عکس رنگی چاپ کرد، می توان روی گل نوشت و یا نقش دلخواه خود را چاپ کرد؟ این امکان با استفاده از دستگاه چاپ روی گل امکان پذیر شده است. کسی که شاخه یا دسته گلی را دریافت می کند، وقتی تصویر چهره خود را بر روی گلبرگ آن مشاهده می کند و یا کلماتی که معنایی را به ماجرا می افزایند، بیشتر از کسی که تنها یک هدیه ساده گرفته است هیجان زده خواهد شد.
نمونه‌های بیشتر از چاپ روی گل را در صفحه سایر محصولات مشاهده کنید.

ساعت فعالیت

شنبه تا چهارشنبه: ساعت 9 الی 19


پنجشنبه: ساعت 9 الی 13

Demo

نشانی دفتر

میدان بهارستان خیابان جمهوری خیابان ظهیرالاسلام مجتمع تجاری شقایق طبقه پنجم، جنب آسانسور نفر‌بر واحد 513

33115396 و 33115390 و 33947731