حکاکی لیزری غیر فلزات

حکاکی و برش لیزری غیرفلزات، طیف وسیعی از متریال ها نظیر چوب، شیشه، پلکسی گلاس، مولتی استایل، چرم، پارچه، کاغذ، مقوا، طلق و فیلم، پلاستیک و نظایر این ها را شامل می شود. کیفیت حکاکی و ضخامت برش، به کیفیت و نوع جنس مورد نظر بستگی دارد.

حداکثر فضای حکاکی و برش به صورت یکپارچه، 40x60cm است.

 


 

حکاکی لیزری غیرفلزات:
اثر لیزر روی اغلب غیرفلزات، به شکل سوزاندن و لایه برداری از سطح متریال است. عمق و شدت حکاکی به دقت قابل کنترل بوده و از ظرافت مناسبی برخوردار است. با استفاده از این روش، درج آرم و علائم تجاری و تبلیغاتی بر روی بسیاری از هدایای تبلیغاتی غیرفلزی که از کیفیت مناسبی برخوردار هستند امکان پذیر است. ساعت رومیزی با پایه چوبی، انواعی از سررسید های جلد چرمی، فلش مموری و جاکلیدی چرمی از این قبیل هستند.
علاوه بر این، انواع تابلو ، تقدیرنامه و لوح و تندیس های نفیس که در ساخت آن ها از روش حکاکی لیزری بهره گرفته می شود، جلوه و زیبایی ویژه ای دارند.
با مراجعه به لیزر غیر فلزات می توانید نمونه های بسیاری از این محصولات را مشاهده کنید.

 برش لیزری غیر فلزات:
لیزر می تواند متریال های غیرفلزی را با ظرافت و دقت فوق العاده ای برش دهد. ضخامت قابل برش توسط پرتو لیزر، نسبت به سختی و جنس متریال مورد نظر متفاوت است اما در هر حال سطح برش خورده ، کیفیت و دقت نسبتاً یکسانی دارد. برای مثال، فیبر MDF تا ضخامت 3mm و پلکسی گلاس تا 6mm به راحتی قابل برش هستند. امکان استفاده از روش برش لیزری در ساخت لوح و تندیس های ترکیبی و طرح دار بسیار پرکاربرد است.
مزیت بزرگ برش لیزری، امکان برش بر اساس الگوهای پیچیده و ظریف در زمان کوتاه است. در صورت مراجعه به لیزر غیرفلزات می توانید نمونه هایی از کاربرد برش لیزری بر روی محصولات را مشاهده کنید.

 


 

ساعت فعالیت

شنبه تا چهارشنبه: ساعت 9 الی 19


پنجشنبه: ساعت 9 الی 13

Demo

نشانی دفتر

میدان بهارستان خیابان جمهوری خیابان ظهیرالاسلام مجتمع تجاری شقایق طبقه پنجم، جنب آسانسور نفر‌بر واحد 513

33115396 و 33115390 و 33947731