حکاکی لیزری فلزات

حک لیزر فلزات از نظر نوع کاربرد، عموماً در یکی از دو دسته بندی کلی "هدایای تبلیغاتی" و یا "قطعات صنعتی" قرار می گیرد.

امکان حکاکی لیزری در هر ضرب حداکثر در ابعاد 5x5cm  وجود دارد، و در صورتی که طرح مورد نظر پیوسته نباشد، عموماً اجرا در اندازه بزرگتر به صورت چند ضرب نیز امکان پذیر است.

 


 

حک لیزر قطعات صنعتی:

اغلب قطعات صنعتی، چه ابزار آلات باشند و چه اجزای دستگاه ها و ماشین های صنعتی، نیاز به درج علائمی از قبیل آرم و علائم تجاری، بارکد، شماره سریال، تاریخ ساخت و یا مشخصات فنی دارند. حکاکی لیزری بر روی همه فلزات به ویژه استیل ، طلا ،نقره ، آلومینیوم ، فلزات آبکاری شده ، رنگ شده ، آنادایز شده و حتی برخی غیر فلزات تیره رنگ امکان پذیر است.

 حکاکی لیزری نسبت به سایر روش های حک بر روی فلز، اصیل تر و ماندگارتر است و برای درج علائم متغیر مانند شماره سریال، انعطاف پذیری بیشتری دارد. دقت بسیار بالای دستگاه های حک لیزری این امکان را فراهم می کند که نقوش بسیار ظریف و کوچک نیز پس از حک روی فلز به اندازه کافی خوانا و واضح باشند.

با مراجعه به لیزر فلزات می توانید نتیجه حکاکی لیزری بر روی بسیاری از متریال های فلزی را مشاهده کنید.

 


 

حک لیزر هدایای تبلیغاتی:

عمومی ترین هدایای تبلیغاتی فلزی ، اقلامی نظیر خودکار، جاکلیدی، فلش مموری ، جاکارتی با پلاک فلزی، ساعت رومیزی و ساعت مچی هستند. اما گروه کالاهایی که می توانند به هنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب انتخاب شده و امکان حکاکی لیزری نیز داشته باشند، تنها به همین نمونه ها محدود نیست. بسیاری از اجناس دیگر مثل سررسید، کیف پول و کیف دستی هستند که بر روی خود یک پلاک فلزی دارند که معمولاً از جنس استیل براق است. حکاکی لیزری بر روی این پلاک ها بی اندازه شیک و زیبا خواهد بود.
آرم و علائم تجاری که در برخی سفارشات با درج وب سایت یا نوع دیگری از اطلاعات تماس دنبال می شوند، به روش حکاکی لیزری بر روی اجناس فلزی بیشترین ماندگاری و بهترین جلوه را دارند.
با مراجعه به لیزر غیر فلزات می توانید نمونه های بیشتری از علائم درج شده به روش حکاکی لیزری را مشاهده کنید.

 


 

ساعت فعالیت

شنبه تا چهارشنبه: ساعت 9 الی 19


پنجشنبه: ساعت 9 الی 13

Demo

نشانی دفتر

میدان بهارستان خیابان جمهوری خیابان ظهیرالاسلام مجتمع تجاری شقایق طبقه پنجم، جنب آسانسور نفر‌بر واحد 513

33115396 و 33115390 و 33947731